| DaciaRomania a întrebat:

Cam cât credeți că este adevărat din chestia asta cu zodiile?

Răspuns Câştigător
| Theo94 a răspuns:

Zodiac, horoscop, astea tin de astrologie care este o pseudostiinta spre deosebire de astronomie care este o stiinta reala.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

0.01% si asta se bazeza doar pe o coincidenta.

| sierra1 a răspuns:

Cele/cei slabe/slabi de inger, sunt in apele lor citind așa ceva

| VoidEternal a răspuns:

0.00%

| gemeni6226 a răspuns:

In ceea ce priveste caracterul omului destul de mult dar inceea ce priveste soarta trecutul prezentul si viitorul nimic, acolo numerologia isi spune cuvintul.