| Cata96 a întrebat:

Cand apare diablo 3?
nu gasesc nici un release date pe internet
funda!

Răspuns Câştigător
| Fluffee_2398 a răspuns:

Salut! uite ce am gasit eu pe situl celor de la Blizzard When will Diablo III be released?
It's too early to estimate Diablo III's release date. As with all Blizzard Entertainment games, our goal is to create a game that is as fun, balanced, and polished as possible. We intend to take as much time developing Diablo III as is necessary to ensure the game meets our own high expectations and those of our players. We're aiming to release Diablo III on both Mac and Windows simultaneously in as many regions as possible, and to localize the game in several languages. We'll have more details to share about countries, languages, and specific dates as we get closer to release. sper ca am fost de ajutor (astept funita)happy

2 răspunsuri:
| Cata96 explică:

Am gasit cand va fi lansat pe piata(cei de la Blizzard au spus intr-o sedinta pentru World of Warcraft)la sfarsitul sedintei
ca le pare rau pentru incovenientele provocate dar diablo 3 va fi lansat la inceputul anului 2011 intre 19 ianuarie si 4 februarie
oricum multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuesc sa mai astepti si sa intrebi si prieteni tai. Pa.