| DeNiseL a întrebat:

Cand intru in metin imi apare o eroare cu multi de semnul intrebari.

Daca dau yes peste 1 minut aproximatic imi apare iar o eroare tot cu semnul intrebarii dar mai scurta. Cine ma poate ajuta va rog dau fundita?

2 răspunsuri:
| Upz0r3 a răspuns:

Salut...problema asta am avut-o si eu singura modalitate este de a downloada/reinstala metinul happy alta solutie numai stiu eu asa am rezolvat. Funda? big grin

| AXL_3875 a răspuns:

Vrei sa iti ghicim problema? Are si el niste cerinte, poate pc-ul tau e cretin de nu iti merge, oricum, mi se pare cel mai rau mmorpg pe care l-am vazut.