| ankutza17 a întrebat:

Cand joc GTA San Andreas si gasesc niste flori si le iau ce inseamna? Cum imi pot face o prietena?

7 răspunsuri:
| DonGiovanni a răspuns:

Cu florile poti sa bati oamenii. si daca faci multe misiuni a 28 misiune iti faci o prietena. dupa aia iesi cu ea la intalniri (inghetata o plimbare cu masina la o bere e prea fain )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa stiu unde gasesc flori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa faci misiuni paana o sa ai una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FLORILE LE GASESTI cum esti la mare acolo la casa aia mergi pe nisip drept inainte pn incepe drumul la o curba o sa vezi un copac si niste flory

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe unde mergi cu iubita?

| highqualitygraff a răspuns:

Prin misiuni

| marcooooo a răspuns:

Cum imi fac iubita