| rebela_3712 a întrebat:

Cand ma duc pe YouTube, si cand vreau sa fac mare, imi apare tot ecranul alb. De ce? Si va rog, spuneti-mi si cum fac sa revina la normal.
P. S. Nu numai pe YouTube imi apare alb big grin

2 răspunsuri:
| Iulia1106 a răspuns:

Poate fi de la placa video. Probabil e prea mica si nu suporta vizualizarea videoclipurilor full screen. Pentru o vizualizare cat mai buna, iti propun sa dai acolo unde iti apar niste valori: 480p, 360p, 240p si sa selectezi cea mai mica valoare, poate o sa mearga mai bine. Ca sa revii la normal poti sa apesi Esc sau vezi ca e in dreapta jos un buton cu sagetile catre interior.

| rebela_3712 explică:

Imi pare rau, am apasat pe 240p (asta fiind cea mia mica) dar tot nu mi-a functionat.