| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cand reusesc sa fiu eu insumi ma simt ca un gunoi plictisitor. Oare de ce?

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

La ce intrebari ai...eh. Ai mai multa incredere in tine, iesi din casa, fa-ti prieteni si nu mai pune tot felul de intrebari ciudate.

| Mayhem666 a răspuns:

Probabil nu ai suficienta incredere in tine. Eu ma simt perfect in pielea mea, datorita faptului ca am incredere in mine. Ar trebui sa ai mai multa incredere in tine si sa fii mai pozitiv, si o sa vezi ca o sa te simti mai bine.

| Mussette a răspuns:

Propune-ti anumite target-uri pe care sa le atingi. Depaseste-te pe tine, cultiva-te, distreaza-te, plimba-te, fa orice iti place si vei vedea altfel viata ta. Traieste viata cu cat mai multa pofta. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta pentru ca te identifici nu cu eul tau, ci cu corpul durere din tine.