| Rebecca86 a întrebat:

Cand simtiti nevoia sa fiti singuri, sa va rupeti cat de cat de viata de zi cu zi, ce va place sa faceti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plec departe in nord, concediu, paduri, nexam net, nexam telefon, nexam civilizatie, doar eu si citeva carti intr-un catun de citeva case, restul doar padure si liniste, multa liniste.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Dar ce mai poti fii singur in ziua de azi?thinking
Peste tot dai de lume si in cele mai bizare locuri.Singur esti numai cand inchizi ochii si dai delete la celelalte sunetehappy

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Citesc, scriu ori fac o baie-multă spumă, lumânări aromate, muzică liniştitoare şi o carte bună...

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ma culc! Iau o mata in brate si dorm cu pisica torcandu-mi la ureche.Ma relaxeaza teribil!

| bblock69 a răspuns:

Sa stau pe o plaja la mare... undeva unde sa fiu singur, fara nici un om in jur!
Doar eu si marea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa alerg, sa stau singura prin parc. Daca sunt obosita, prefer sa dorm.

Răspuns utilizator avertizat