| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Cand va casatoriti?

38 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bag divort in mai si ma casatoresc tot in mai anul asta, cine stie ce nevasta imi cade volvo, man, scania sau daf... alea neveste de neveste nu gluma

| Dσℓℓу a răspuns:

Sincer,nu ma gandesc la asta.Momentan am 19 ani. Daca e sa-l intalnesc pe la 20 de ani, sa ma indragostesc nebuneste si sa stiu ca el e alesul, ma casatoresc si atunci. Cand imi intalnesc iubirea si simt ca el e, atunci o sa o fac, indiferent de varsta

| MihaelaDart a răspuns:

In apropierea Sarbatorilor Pascale al acestui an avem programata cununia civila. happy

| Drimmero a răspuns:

Nu ai cum sa zici si sa planuiesti dupa acum cand,, pe moment iti sare iepurele din tufis si atunci planuiesti cu partenera/partenerul cand va casatoriti.

| ălkjmhgf a răspuns (pentru Drimmero):

Despre ce depresie vorbeşti? Mai sunt oameni pentru care o hârtie nu înseamnă mare lucru, şi asta nu înseamnă că toți sunt depresivi.

| Drimmero a răspuns (pentru ălkjmhgf):

Eu altundeva bateam campii...

| ălkjmhgf a răspuns (pentru Drimmero):

Aş putea să ştiu unde?

| Drimmero a răspuns (pentru ălkjmhgf):

Las-o asa!

| ălkjmhgf a răspuns (pentru Drimmero):

Dacă bați unde cred eu că bați, să ştii că nu mai e cazul. Am înțeles în sfârşit că dacă oamenii vor să plece trebuie să îi laşi s-o facă.

| T0T a răspuns:

Niciodată laughing Greu de crezut că fata care să mă placă pentru ceea ce sunt și să o plac pentru ceea ce este există în lume, iar dacă există e prea bună ca să nu își fi găsit pe altul.

| minrest a răspuns:

Toamna. Ne casatorim toamna ca se face vinul nou si se taie oile sterpe, asa ca iesim mult mai convenabil cu masa de nunta.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu vreau sa ma casatoresc!

| FaraNumePls a răspuns:

După ce termin studiile, să am o casa, mașina. Eu vreau să mă căsătoresc pe la 20 si un pic de aniwinking

| alexandrualind a răspuns:

Niciodata.

| Staind a răspuns:

Nah. Imi place preacurvia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai devreme de niciodata thinking tu?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru ObiectivulAnonim66):

De ce naiba laughing)?
Prea multe majuscule prea multe majuscule prea multe majusculeeeeee - unde mama naibii sunt prea multe majuscule?!
Revenind, de ce iti e frica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zânooooooo ( zana surprizelor laughing )

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu putin noroc, niciodata.

Răspuns utilizator avertizat
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Cand gasesc persoana potrivita.

| Harley18 a răspuns:

Cand gasesc persoana potrivita. Tu cand te casatoresti?

Răspuns utilizator avertizat
| ălkjmhgf a răspuns:

Niciodată.

| Drimmero a răspuns (pentru ălkjmhgf):

Dar cica este o vorba eficienta si suna cam asa : 'Niciodata sa nu spui niciodata'

| ălkjmhgf a răspuns (pentru Drimmero):

În unele situatii poți să spuiwinking

| Drimmero a răspuns (pentru ălkjmhgf):

Te-a mancat depresia bine de tot,, nu mai tastez aici cu tine, ci cu depresia din tine, fereasca Sfantul!

| syd a răspuns (pentru ălkjmhgf):

What a disgrace

| mgtow a răspuns (pentru Drimmero):

Pun-te in pielea mea calator in europa nene sa discutam despre familie, un camionagiu nu stie ce e o familie sa stii poate voi care dati ocolu acasa zilnic

| Drimmero a răspuns (pentru mgtow):

Pe voi va inteleg perfect cum e sa calatoresti departe de casa,, te inteleg perfect

| mgtow a răspuns (pentru Drimmero):

Vin sambata si duminica dar vreau sa plec la alta firma si o sa ma prinda 2 saptamani consecutiv pe comunitate la ocazie nu intotdeauna

| NotMyFault a răspuns:

Nu ma casatoresc. Nu cred in casnicie. O relatie solida bazata pe incredere e suficienta. O hartie in plus nu schimba cu nimic relatia pe care o am.

| Tpuist a răspuns:

Mâine după-amiază.

| GlowingShadow a răspuns:

Nu cred in sentimente institutionalizate, asa ca, niciodata.

| Axely a răspuns:

Când o să știu că v-a fii timpul xD

| marie123 a răspuns:

30 ani ca sa imi termin studiile