| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Cand va simtiti cel mai singuri?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Când se produce distanță între mine și oamenii dragi.

| William a răspuns:

Cand sunt singur.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Maine.

| mentholinks a răspuns:

Cand ma uit la filme xx

| syd2 a răspuns:

Muahahaha niciodata, am mii de persoane in interiorul meu.

| PersonajFictiv a răspuns:

Cand nu ma intelege nimeni, cred ca la toti e asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand sunt inconjurata de multe persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma simt cel mai bine

| Victor453 a răspuns:

Cand am probleme

| BIoody a răspuns:

Cam tot timpul, cand vad nu am cu cine, nu ganditi aveti creieru redus cum pl sa nu ma enervez?
Nu mai pun si : Ignoranta,Nepasarea,Fatarnicia,Invidia, Mandria, Egoul, Prostia, Barfa si va mai puneti si toti impotriva la unu frumos asa.

| Yee a răspuns:

Cand sunt pe wc

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Nu am motive sa ma simt singur, sunt inconjurat de persoane care ma iubesc, am tot ce-mi doresc, deci n-am motive sa ma simt.

| ShisuiUCH a răspuns:

Cred ca cel mai singur moment cu care ma intalnesc cel mai des este atunci cand stau in pat si ma pregatesc pentru a ma culca dar nu reusesc, iar mintea imi zboara in toate partile.