| teddy_8141 a întrebat:

Cand vine miley cyrus in romania si cat costa un bilet la concertul ei?

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

O sa vina Mulley? Tare.

3 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

In toamna anului asta este posibil.Pretul nu se stie.

| thegreatgatsby a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta odata? :) In fine...Miley este in turneu acum, pana in decembrie, scrie pe www.mileycyrus.com si www.mileyworld.com, iar Romania nu este inclusa;) Nuj de unde auziti stirile astea tampite, daca venea aici trebuia sa fim anuntati cu cateva luni bune! si sa se faca reclame la tv, asa ca... poate peste cativa ani buni :))
Ciao

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Da o sa vina miley cyrus in romania?laughing
Ce noutate.laughing
Repede sa nu se termine biletele.winking
Si sunt sigura k biletele alea costa mult.thinking