| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai spontana decizie pe care ati luat-o in viata?

10 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Nu e cea mai spontana decizie, dar e cea mai recenta si spontana.
M-a intrebat soramea daca o duc la Ralph breaks the internet si eu am spus da.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am cumparat o masina

| SilentRain a răspuns:

Cand am plecat in Italia
Aveam alte planuri si in mai putin de 24 de ore am fost In Italia, fara sa planuesc ceva

| OldSoul a răspuns:

Sa-mi fac cont pe TPU laughing
Ceva mai spontan de atat nu am facut.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Cand mi-am pus numele supadeceapa.

| mentholinks a răspuns:

Sa ma arunc de la fereastra.

| PersonajFictiv a răspuns:

Daca sa o dau pe stanga sau pe dreapta, am dat-o pe stanga.

| Justme1997 a răspuns:

Subiectul lucrării mele de licență. Proasta idee

| gabriielaaa a răspuns:

Să plec in vacanță doar adoua zii.

| Thyself a răspuns:

Am luat mai multe decizii spontane în ultimii ani, deși nu obișnuiam. Cele mai spontane ca importanţă au fost legate de angajări în posturi pe care nu m-aș fi gândit să le ocup. Ultima aventură spontană a fost vara asta, să hotărăsc să plec la mare cu cortul singur pentru o săptămână, cu câteva ore înainte. Nu aveam cort și aproape nimic din cele de trebuinţă pentru o asemenea experienţă. Nici mașină cu care să pot transporta munţii de bagaj care îmi trebuiau. Efectiv am hămălit în lipsă de variante din microbuz în microbuz cu două genţi de voiaj, cortul, lada frigorifica si inca doua sacose. A trebuit sa merg si pe jos cu alea in maini si spinare vreo doi - trei kilometri. Am dat toţi banii pe care îi aveam și am acceptat ideea că nu prea știu ce fac după ce mă întorc, în zilele rămase până la salar.