| Deeza a întrebat:

Care a fost cel mai romantic moment din viata voastra? Povestitihappy Daca inca nu l-ati trait, atunci cum vi-l imaginati?

Răspuns Câştigător
| theodoraafi a răspuns:

Nu pot spune ca am avut unul in mod special...
dar stiu ca as vrea sa se intample odata...

sa fim doar noi doi, pe o plaja pustie, sa alergam pe plaja sa lasam urme de pasi, sa ne lasam purtati de valuri... apoi odata cu venirea seri sa privim la stele si sa ne juram iubire vesnica happy

sper ca odata sa se intample... sa nu fie doar vise sad

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ce am trait pana acum nu cred ca poate fi considerat extraordinar. Au fost momente romantice dar nu le-as considera unice, poate datorita faptului ca stiu ca se poate ceva mai frumos si poate si din cauza ca nu vreau sa imi amintesc datorita persoanei cu care le-am impartasit. Stiu sigur ca cel mai romantic moment din viata mea inca nu a venit.

| poesia a răspuns:

Prima noapte de dragoste

| vyo a răspuns:

Cand o sa-l traiesc o sa ti-l povestesc.
Nu pot sa mi-l imaginez pentru ca nu o sa se intample asa cum vreau eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impotriva imaginatiei am trait si o spun cu toata fiinta si sinceritatea.Imaginatia este mic copil pe linga realitate