| andreea_2256 a întrebat:

Care are cel mai mare nivel de aici la barn buddy eu am 99tongue tu?

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Nu ştiu dacă am cel mai mare nivel. Am nivelul 114.

pa, pa.

| SCosmin a răspuns:

Eu am nivelul 140 si am unul care are 358.

sa iti nzic un cod. Dar imi dai funda!
OK
intri la una dintre fermele vecinului si vezi daca are de furat, iei manusa ca care furi si apesi pe planta cu manusa, iti apare ca te musca cainele dar dai ok pana cand furi, nu conteaza daca iti ia bani pentru ca dupa ce ai furat sau nu mai ai bani dai refresh sau te duci la ferma mea*. si dupa ce sa reincarcat pagina.bani o sa-i ai la loc, plus recotele furate. sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat
| Elena5874 a răspuns:

Eu am 44 dar am pe cinava in lista care are lvl 215:d

| Ilovemyboy a răspuns:

128tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu sunt la nivelul 104 dar am pe cineva in lista mea care e la nivelul 255.

| AndreiAndreiP a răspuns:

Eu am 630

| scorpionboy a răspuns:

Eu am 240 dar este cineva cu 700

| laur96 a răspuns:

| Cristi_Coman_1999 a răspuns:

Eu am 700 lvl

| Diaconu_Cosmin_1984 a răspuns:

Cel mai mare nivel la barn buddy este 700.am eu 4 vecini si nu le mai creste ex.