| anonim_4396 a întrebat:

Care au fost cei mai frumosi ani din viata? Anii de liceu sau anii de facultate?
Pentru mine toti anii de scoala au fost frumosiwinking, insa la facultate am niste amintiri unice si sentimentele la fel.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Adevarul e ca inca nu imi place viata de liceu, dar m-am obisnuit cu ea.
Mi-a placut generala pentru ca aveam niste colegi minunati cu care inca mai tin legaturahee hee
Cine stie? Poate ca o sa-mi placa si anii de liceu pana la urma... dar nu sunt sansethinking

| georgiana a răspuns:

Fiecare perioada a vietii este frumoasa, ramanem cu o amintire ori din liceu, loc de munca, o calatorie placuta.Eu sunt inca la liceu, insa am varsat lacrimi si pareri de regret, despartire de colegi, profesori.
http://www.youtube.com/watch?v=fcokoGjTpCQ&feature=related

| mihaa a răspuns:

Ptr mine anii de liceu, au fost cei mai frumosii anii(facultate nu am facut)multi ani era scris numele meu pe cladirea internatuluibig grin

| JesterRO a răspuns:

Facultate, si inca mai am un an jumate fara masterhappy.

| lifeistough a răspuns:

Anii de generala!

| dya_4589 a răspuns:

Liceul, clar.

| tuska a răspuns:

Anii de liceu, cu emotii, prima dragoste...

| eva_2950 a răspuns:

Pentru mine toti ani care s-au scurs pana acum au fost frumosi(nu neg ca de a lungul timpului am avut parte si de cumpene). De cand ma stiu traiesc ziua de azi la intensitate maxima ca si cand ar fi ultima zi a vietii mele, iar una din legile lui Murphy(Zambeste, maine poate fi mai rau!)a devenit ca un fel de...indrepatar al vietii mele.
Despre ani de liceu si de faculatate pot zice cu mana pe inima ca au fost ani frumosi traiti la intensitate maxima, lipsiti de grija zilei de maine, in care am facut tot ce-mi trecea prin cap si prin inima fara a ma gandi la consecinte, sunt ani atat de speciali si plini incat cu siguranta la batranete vor fi o inepuizabila sursa de insipatie la ticluirea povestilor pe care o le narez seara nepoteilor. Dar hai ca am inceput sa bat campii...laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cei mai frum ani din viata mea au fost anii de scl.acolo ne distram dam petreceri dar nu mai sunt fata de scl sunt fata de liceu.asta e cet as mai vrea sa fiu fata de sclbig grinbig grin