| Adriana6799nh a întrebat:

Care credeți că e greutatea ideală pentru o fată cu 1, 78 înălțime?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

68 kg

Cu 10 kg mai putin decat inaltimea.

| Mayhem666 a răspuns:

Sunt mai multi factori de luat in considerare, cum ar fi varsta, structura osoasa, etc.

| VoidEternal a răspuns:

Cea cu care te simti bine.

| wildthing a răspuns:

Suntem diferiti, avem structuri osoase diferite. Degeaba iti spun eu ca ar trebui sa ai 58 kg, pentru ca poate tie nu ti-ar sta bine. Du-te la sala, scapa de stratul adipos si construieste-ti masa musculara pana iti va placea ce vei vedea in oglinda...si atunci vei avea greutatea ideala.

| CIaudiu a răspuns:

65-70kg

Răspuns utilizator avertizat