| LoveForShania a întrebat:

Care credeti ca este cea mai frumoasa tara? (dupa parerea mea, SUA)

15 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Tibet.

| inna a răspuns:

Anglia.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Delight! Dubai e capitale Emiratelor Arabe Unite, nu oras!

| Ben. a răspuns:

Elvetia.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Suedia(as mai adauga si Norvegia)...am citit multe articole si am vazut multe poze din tara asta care mi se pare superba. Sper sa ajung acolo candva!

| Brigitta a răspuns:

Egipt, Africa de Sud.

| ellene a răspuns:

Franta...SUA e frumoasa doar in unele locuri...nu arata si partea urata la tv tongue

| Nastia a răspuns:

Rusia, sper sa ajung si eu vreodata acolo,.

| tukhey23 a răspuns:

Bahamas. e departe de civilizatie(mi s-a pus pata pe eahee hee)

| unbaiat a răspuns:

SUA e sigur pe ultimul loc(cine stie cunoastehee hee, Dubai nu-mi mai trebuie dupa ce am vazut sclavia, bataia de joc, sinuciderile etc a muncitorilor de acolo. Undeva prin sudul Australiei :cine stie cat de cat lumea fara sa se bazeze pe tv imi va da dreptate(plus servicii medicale gratuite, somaj pe viata, civilizatie, nivel de viata f ridicat etc).

| aby a răspuns:

Noua Zeelanda.Eu nu cred ca SUA este o tara frumoasa.Cred ca este atat de bine cotata datorita faptului ca este cea mai dezvoltata tara. Dar gandeste-te cum ar fi sa traiesti in New York.Nu cred ca ar fi bine.Atata agitatie, trafic infernal, ghetto-uri etc etc. Dar intr-adevar are si parti frumoase cum ar fi Miami, Florida.Cum sa nu-ti doresti sa traiesti acolo? day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dubai, pe langa faptul ca e luxoasa, e si frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Romania.
Sigur ai vazut toată țara?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai spus tara/? Pai din cite stiu eu sua... are mai multe tari nu crezi? DAca ai facut comparatie intre Romania si SUA... nu e bine... TARA .nu continent