| Cristian2003 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai dureros si mai spectaculos suplex sau superplex? Dar dintre toate miscarile din wwe(dupa parerea voastra)?

1 răspuns:
| AlexisZLS a răspuns:

Suplex e mai dureros. Welcome to SUPLEX City.Iar dintre toate ar fi UpeerCut-ul lui Cesaro, Acolada lui Rusev sau Ko punch al lui Big Show. Poate si ShellShock al lui Ryback, Tombstone PileDriver al lui Undertaker sau GTO al lui CM Punk sau RKO.In rest nu prea cred