| missakihabara a întrebat:

Care credeti ca este ingredientul secret din Coca-Cola?

Răspuns Câştigător
| Ađřıαηηα a răspuns:

Ochi de dragon.
O broasca raioasa.
Lapte.
Miere.
Toate acestea se bat bine pana ce devin un lichid happy [ATENTIE! Trebuie sa fii vrajitoare cu drepturi depline ca sa se produca MINUNEA. ]
Apoi se adauga la restul ingredientelor si, VOILA! Cola pe care toti o stim si o iubim.

37 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Țipirigul.

| CastraveteMurat a răspuns:

Castraveți dizolvați în mucus de unicorn.

| Musique a răspuns:

Nesquik.

| Rockărița a răspuns:

Cocaina laughing. Serios, nu glumesc: ''Coca-Cola inca mai foloseste frunzele de coca ( cocaina) pentru a da aroma caracteristica sucului, lucru pentru care are o intelegere cu Agentia Anti-drog americana ce le permite acestora sa importe cantitati uriase de fruze de coca din Bolivia si Peru." happy. Deci, pana acum ne-am drogat cu suc laughing

| Brâncuşi a răspuns:

H2SO4:X Ahh chimia asta:X deja mi-e dor de scoalabig grin Da domnul sa se termine odata vacanta, sa ma mut la liceul de arte:X

| ๓ยเ a răspuns:

Fainoşag

| PotcaPădurii a răspuns:

Panza de paianjen.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Maggi.

| Sonofawitch a răspuns:

Testicule de broasca. Muci de cal. Urechi de porc. unghiile de la gaina. ochi de bufnita

| AikkoxD a răspuns:

-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cocaina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cofeina...

| Aneurysm a răspuns:

Acid fosforic.

| iKeel a răspuns:

Căcat... Doar este negru, nu?

| umbrax a răspuns:

Venin de scorpion

| LaNaibaa a răspuns:

Aripi de elefant pasate cu testicule de gaina laughing

| ovidiu8msn a răspuns:

Apa.

| DWDT a răspuns:

Fucks

| LikeACandyxD a răspuns:

Cocainaaa!

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Pisat de vaca si mucus. atat

| MisterToast a răspuns:

Pișat.

| KennyBa a răspuns:

**** tras in ciocolata, **** de jder, *** de cal

| Jenniffer a răspuns:

E-urile

| ISQ a răspuns:

Pipi de sobolan

| simaalex98 a răspuns:

Incredientul secret este...INCREDIENtuL SECRET! era logiclaughing

| LowX a răspuns (pentru simaalex98):

Imi place la nebunie raspunsu taw

| AndruţHere a răspuns:

Acrișor și ceva fermecător.

| Matei_Rodica_1997 a răspuns:

Zaharoza, cofeina sau indulcitori artificiali si alimentari

| MisterToast a răspuns (pentru Matei_Rodica_1997):

De ce dai răspunsuri serioase și banale? Aici e T/A, în caz că nu știai.

| aanny a răspuns:

rolling on the floor ce naiba aveti toti cu cola? desi nu e sanatoasa pun pariu ca toti de aici ce ati raspuns ati baut barem odata un pahar...deci ati baut exact ce ati spus laughing

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru aanny):

Dacă PedobearLăvsLitălGărlz a spus pişat, înseamnă că măcar o dată a băut un pahar cu pişat?

| MisterToast a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Dacă ȚepeşuD a spus spermă de bivol, pişat de broască şi câcat de găină, înseamnă că măcar odată a băut un pahar cu spermă de bivol, pişat de broască şi câcat de găină?

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru MisterToast):

De ce mă întrebi pe mine?