| gloria7 a întrebat:

Care din universitatile private din bucuresti, este mai buna, mai apreciata? mersi.

1 răspuns:
| ganton a răspuns:

Depinde ce cauti... ca-s multe.
La Universitatea Bucuresti nu gasesti facultati de profil ca ale Universitatii Tehnice de Constructii Bucuresti cum nici la Universitatea de Arhitectura si Urbanism Ion Mincu nu gasesti facultati de Geografie, Drept asa cum are Universitatea Bucuresti laughing.

In caz ca nu te-ai prins, conteaza ce vrei tu. Iti dai seama ca pentru arhitectura Ion Mincu e cea mai buna, pentru. medicina Carol Davilla, pentru constructii UTCB, pentru inginerie Univ. Politehnica si asa mai departe.