| Diiiiiia a întrebat:

Care din voi face parte dintr-un ansamblu sau o trupa de dans?happy

4 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Nu-i cine stie ce, dar eu am cu cateva colege din clasa(avand-o ca coregraf pe dna diriginta) o trupa de dans moder-Energy Crazybatting eyelashes. Am castigat cateva concursuri interjudetene(sunt din prahova), locuri bune in concursuri pe judete, participam la festivitati, deschideri etc. E amuzant si educativ tot odata(mai mult ca avem si scuze de plecat de acasatongue)

| ICanLoveYou a răspuns:

Eu dintr-un ansamblu de dansuri populare si imi place foarte mult, te sfatuiesc sa faci si tu dansuri populare sau moderne pentru ca este foarte distractiv.

| petroindarkness a răspuns:

Eu la fel dintr-un ansamblu de dansuri populare.Nu imi place muzica dar ma duc pentru ca avem multe spectacole si imi place sa dansez.

| Diiiiiia explică:

Pai si eu fac parte dintr`un ansamblu folcloric care se numeste Trandafir de Bucovina. Eu ador muzica si dansul popularlove struck