| VooDau a întrebat:

Care dintre cei trei magicieni din Waverly Place de pe Disney Channel credeti ca va deveni vrajitorul familiei?

4 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Buna gabytzzu99
eu cred ca selena gomez sau alex, doar ea are rolul principalhappybafta

| deeitza a răspuns:

Pentru ca iti dai si u seama ca alex are personaj principal ea presupunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aparea in filmul Wizards the Waverly Place, care a fost dat pe Disney Channel si vrajitorul familiei a fost Alex.Lupta s-a dat intre Justin si Alex, dar cred ca stii.

| andreea1234567 a răspuns:

Eu cred a Justin sau Alex