| Enigmă a întrebat:

Care dintre voi sunteti fani Doctor Who?
De ce?

Răspuns Câştigător
| Girlll a răspuns:

Eu ma inumarat printre una ditre ele.Motivul,credema,ca nu pot sa t-l explic...Dar iubesc ca e sci-fi cu puteri si creaturi nemaintalnite si ma atrage adrenalina happy

3 răspunsuri:
| debengaves a răspuns:

Eu sunt un fan Doctor who si crede-ma cand iti spun... am vazut fiecare episod din seriile 1-4 de vreo 4-5 ori (urmaresc Doctor Who de cand aveam 8 ani iar acum am 14) acum astept sa inceapa noua serie (a 5-a pe AXN sci-fi cam in 2 saptamani cu Matt Smith). Te rog sa imi dai adresa de e-mail caci caut de mult un fan D.W. in Romania.

| debengaves a răspuns:

Eu sunt un adevarat fan Doctor Who.Stiu fiecare episod pe-derost (l-am vazut pe fiecare de vreo 4-5 ori, din seriile 1-4).Si acum astept sa inecepa a 5-a serie pe Axn Sci-fi.Da-mi adresa ta e e-mail sa mai discutam, daca esti fan Doctor Who, ok? (moloto bene).Si inca ceva, important este sa simti esenta acestui serial care il face sa fie ceea ce este.Te rog sa ma contactezi pe face book : http://www.facebook.com/profile.php?id=100001269829673

| debengaves a răspuns:

Am spus-o de doua ori ca sa imi exprim seriozitatea!