| bruneta_9895 a întrebat:

Care dintre voi urmareste telenovela"aniela"?

6 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Eu nu ma uit. big grin

Janina
| Janina a răspuns:

Nu suport telenovela aia, mi se pare o tampenie absoluta...

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna

Euuu laughing
Din joi in paste, dar imi place cat de cat.invat arhaisme happy

xoxo.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Sincer nu o urmaresc nu prea imi place...adica nu imi plac telenovelele romanestii

Urmaresc Dona Barbara chiar imi place si iar urmaream Fara sanii nu exista paradis ...by

| Lorenyk a răspuns:

Eu ma uit. fiindca imi place mult cum joaca Adela, desi subiectul nu prea ma fascineaza. celelalte telenovele romanesti au fost mai bune. adica, eu nu zic ca nu e buna, dar nu imi plac astea de epoca, imi plac astea moderne. urmaresc fara sani nu exista paradis, dona barbara, valeria si fuego en la sangre. si vad pe net state de romania, k la tv prefer sa vad fara sani nu exista paradis la ora aia, k se suprapun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place telenovela anila este foarte.....cum sa spun:Ssentimentala si....anila adica adela popescu este frumoasa si ii sta bine rolul principal vb aniela!