| anonim_4396 a întrebat:

Care e cartea ta favorită și pe care ai citi-o încodată?
Care e filmul tău preferat / favorit?
Care e scena ta favorită dintr-un film?
Care e actorul tău preferat?
Ce muzică î-ți place să asculți?
Care e formația / cântărețul tău preferată / preferat?
Care e melodia ta preferată?
Care e mâncarea ta preferată?
Care a fost locul cel mai frumos pe care l-ai vizitat?
Care e locul tău preferat?
Ce te-a impresionat cel mai mult?
Care e mașina ta preferată?
Care e brandul tău preferat?
Ce-ți place s-ă faci cel mai mult?
Ce te pasionează cel mai mult?
Unde ai vrea să locuiești?
La ce te pricepi cel mai bine?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Toate...

care imi plac.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Aww! ))
Doar Denise Rifai mai are o listă atât de lungă cu întrebări...hee hee

| gemeni6226 a răspuns:

Prea multe intrebari puse la un singur loc-trebuia sa intrebi separat primeai mai multe raspunsuri oamenii in general nu au chef sa raspunda la atitea.La prima intrebare o sa-ti raspund -am foarte multe carti preferate si nu le mai citesc inca o data ca am o groaza de carti pe care inca vreau sa le citesc si as lua timpul de la ele recitind cele deja stiute.Nu am un film preferat-iarasi-am foarte multe filme preferate dar pot sa spun ca am doua genuri la care ma uit cu placere :filmele de comedie unde pot ride cu lacrimi precum filmele cu suspans care te tin cu sufletul la gura.La Capitolul muzica imi plac foarte multe genuri ceea ce nu-mi plac:manelele -ma ennerveaza la culme.Masina nu am dar masina mea preferata ar fi acela in care un el care tine la mine m-ar aduce zilnic acasa de la servici.Ce ma pasioneaza cel mai mult? sa ma simt de folos si sa fiu ascultata.Nu as vrea sa locuiesc in alta parte decat locuiesc acum toate ma leaga de unde stau acum.Cel mai bine ma pricep sa-mi vad de treaba mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

­da

| alexandradlr a răspuns:

Cartea favorita este Călatorie în taigaua extremului orient.
Film preferat:Star Wars
Nu știu
Nu stiu
Orice gen de muzica
Mai mulți, nu știu acum
Moth to a flame
Pizza
Nu pot sa decid
Probabil Ferarri sau Porche
Tommy Hilfiger
Sa ascult muzica
Arhitectura
Los Angeles
Idk la școală probabil?

| Forneticugem a răspuns:

Doar ea atât restul nu mai Conteza nimic