| Himera a întrebat:

Care e cea mai ciudata porecla pe care ati avut-o pana acum? Care e povestea ei? Credeti ca vi se potriveste?

Răspuns Câştigător
| TheWorstNightmare a răspuns:

Odata mi se zicea "Maciuca", nu stiu de ce, si nu suportam, dar acum nu imi mai zice nimeni asa si ma bucur.

4 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Pai mi se spunea Bobik big grin
Asta ca eu mereu faceam glume ca lasa ma nu-ti omori ciinele /lasa-l sa mai traiasca big grin

| Ana94 a răspuns:

Cândva,prin clasele primare parcă, mi se spunea (nu erau mulţi cei care-mi ziceau aşa, e drept) "Coadă de ponei" şi asta pentru că aveam părul lung şi mereu mi-l prindeam în coadă laughing

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Pai cand eram mai mic mi se zicea "Tantarel" ca ciupeam pe fete de fund iar acum porecla mi-a ramas "Windows" ca ma pricep in ale calculatoarelor happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Bubulina"...pentru ca ma cheama Irina si s-au gandit unii sa-mi zica Irina Bubulina.Eu nu suportam porecla asta si ii bateam pana incetau! laughing. Acum nu mai am nici o porecla...sau cel putin nu stiu eu! big grin