| AvalohAlyn a întrebat:

Care e cea mai noua melodie a lui Carla's Dreams? Si-a aratat fata in videoclipul Dragostea in plic asa cum s-a scris in presa oare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cică ''până la sânge''

2 răspunsuri:
| Yasmin875 a răspuns:

Eu știam că "Până la sânge"este cea mai noua melodie a lui.Mda si "Dragostea în plic"e noua dar a apărut puțin mai devreme, cu 2 luni inainte, mai exact.Carla's Dreams și-a arătat demult fața.
În realitate îl cheamă Andrei Țăruș.
Uite-l.
http://i.imgur.com/DxSGDYh.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.bă

vino aici, am nevoie de tine
bunicule, unde te-ai dus?
știu că ești ocupat cu nimic și plictiseală, nu vreau să te deranjez, sorry sad