| Michaela89 a întrebat:

Care e celebritatea voastra preferata si spuneti ceva despre el\ea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus, pe langa faptul ca este forte talentata, in ale actoriei si cand vine vorba de mozica este criminala, poti sa vizionezi un concert si o sa te convingi, avand in vedere aceste aspecte si faptul ca are doar 18 ani ne gandim cum o sa fie in viitor. Bineinteles ca mai sunt si alte personalitati foarte talentate.

6 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Johnny Depp ( am spus tot...) happy

| Heart2014 a răspuns:

Mie imi place mult rihanna. are o voce buna, imi plac aproape toate melodiile ei. imi plac mult diversele ei coafuri pe care si le face. imi place faptul ca e dura dar in acelasi timp mi se pare f prietenoasa... funda si votul?big grin

| pinkystyleツ a răspuns:

Justin B. puppy dog eyes are voce frumoasa.[incetati cu jignirile ]

| Waffle_6155 a răspuns:

Emma watson. a crescut in lumina reflectoarelor de cand avea 6 ani si nu a facut niciodata scandal. si-a tinut hainele pe ea si nu a atras atentia in mod vulgar niciodata. e classy, are gusturi si intotdeauna are o aparitie minunata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme:Robin Williams, un actor ce-ți ajunge la suflet.
Muzică:Enya, o voce de dincolo, desprinsă din fabulos.
Literatură:J.K. Rowling, pentru că ea m-a împins să îmi placă lectura în general. Harry Potter a avut o contribuție foarte mare pentru tinerii din toată lumea. Nu numai că e poveste minunată, dar a și stârnit o poftă în cititorii acestei serii să caute și alte cărți după.
IT: Bill Gates, co-fondatorul Microsoft. Fără el, mai întârziau PC-urile de pe masa din casa fiecăruia. Și, uită-ne, azi...toți avem PC-uri(în cea mai mare parte).
Și ar mai fi...dar m-aș întinde foarte mult. Admir mulți oameni de pe această planetă, artiști, actori, scriitori, etc.

| MariA00 a răspuns:

Mie imi place Miley in ciuda faptelor pe care le-a facut. Eu ma gandesc ca acea chestie cu drogurile a fost din cauza divortului parintilor ei. In fine...imi place de ea pentru ceea ce este.