| Razvan a întrebat:

Care e lucrul pe care il detesi si totusi il faci mereu?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ma trezesc dimineata desi urasc asta.

40 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Detest sa il tot las pe Paul sa zica mereu "noh", dar tot il laslaughing.
Si mai detest sa stau mult la pc, dar tot stau...

| Malvina24 a răspuns:

Sa fac teme!

| User a răspuns:

Zic prea des "noh" laughing aproape ca nu exista propozitie pe care sa n-o-ncep cu "noh"straight face. ardelean adica...

| juniper a răspuns:

Sa ma trezesc dimineata cand merg la scoala, sa-mi fac temele, sa-i suport pe "bullies" de la scoala.

| darrio2007 a răspuns:

Sa plec dimineata la munca si sa-l vad pe patron zilnic bosumflat.Mai ales cand se apropie ziua de salariu.

| zorialbi a răspuns:

Sa spun ce-mi trece prin cap fara sa ma gandesc la urmarihappy

| Anca a răspuns:

Urasc la mine dintotdeauna faptul ca, zic mereu : " Las ca fac maine" laughing

Urasc sa aman lucrurile si tot o fac! laughing

| asdgfhresry a răspuns:

Sa vorbesc in continuuhee hee. Sunt vorbareataa si detest asta.

| Anduciu a răspuns:

Detest sa fiu impulsiva, imi sare tandara cam repede...
Detest sa nu le spun unor oameni ce simt in legatura cu ei(de rau sau de bine).
Detest sa fiu incapatanata.
Detest sa pierd lucruri.
Detest sa fiu dezordonata.
Detest sa ma supar pe cineva.
Detest sa nu fiu fotogenica.
Detest sa nu pot sa-i fac fericiti pe toti.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Sa mananc mancare, pe asta il detest cel mai mult.

| Nişka a răspuns:

Am incredere in "prieteni"...

| Anecherry a răspuns:

Sa pun pe primul loc alte persoane decat pe minehappy

| ÅñdRa a răspuns:

Sa-mi sun prietenul cand ne certamangryurasc sa fac astaangry

| maya_7683 a răspuns:

Sa fac compromisuri.Sunt genul de persoana caruia nu-i plac discutile in contradictoriu, certurile, etc si atunci, ca totul sa fie ok, fac foarte des compromisurihappy

| nutty a răspuns:

Cant versuri ale unor melodii pe care nu le suport. (ciudat, dar asta e laughing

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Sa ma duc la pregatiri angry fac la engleza si ador dar la mate imi vine sa vars cand vinea vinerea:yawn...si sa zic : azi fac si eu niste exercitii ca nu prea am inteles...si zic am duc acum si trece saptamani si eu nu fac nimic

| deea_1980 a răspuns:

Mananclaughingsi vorbesclaughing

| fsorin96 a răspuns:

Urasc sa invat pentru scoala dar totusi invatbig grin

| ZuuZaaA a răspuns:

Matematica si fizicaaaaaaaaaa! Le detest, dar tot le facoh go on

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Sa merg la scoala...waiting

| anda1313 a răspuns:

Cer intr-o relatie o a doua sansa.

| marry_7650 a răspuns:

Sa strang hainele de la uscat si sa le calc :-p

| Green a răspuns:

Sa mananc dulciuri, dar fac asta zilnic laughing

| love_cat a răspuns:

Sa ma trezesc la 06. 15 dimineata...

| mermadia a răspuns:

Sa mananc cartofi prajiti si totusi, o fac! x(((

| nimenialtu_4198 a răspuns:

laughing urasc prea multe lucruri din viata mea, nu m`apuc sa le insir aici, dar totusi "trag mereu cu placere aer in piept"(cia)...peace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luni:'Vineri trebuie' sa predau referatul ala, ar trebui sa ma apuc de azi.Neah,il fac maine.'
Marti:'Hai ca azi ma apuc.Neah...'
Miercuri:'Il las pe maine'
Joi, ora 20. 27:'Bai, totusi am impresia ca am uitat ceva...ahh...baga-mi-as p***, referatuuuuuuu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu suport generalizarile, desi le mai fac din obisnuinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt nebun dupa cineva, si totusi, o fac in continuare chiar daca nu se merita... oricum asta era evident tongue