| XDarkAngel a întrebat:

Care e mai frumos: Justin Bieber, Robert Pattinson sau Enrique Iglesias (doar aspectul fizic)?

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Enrique Iglesias clar!big grin

| Maraaa a răspuns:

Enrique iglesias si da... doar aspectul fizic. sa zicem ca ar imi fi si vocea. Dar e tare frumusel love strucklove struck

| XDarkAngel explică:

Clasamentul meu ar fi asa:
1. robert pattinson;
2. enrique iglesias (aproape pe acelasi loc cu robert);
3. justin bieber.

| nico6 a răspuns:

Enrique Iglesias il ador

| sofy23 a răspuns:

Justin bieber are fata de natang, enrique e frumos si el, dar aleg Robert deoarece e foarte frumos in seria twilight, adica edward e foarte frumos dupa parerea mea :X. dar daca ar fi sa o luam in realitate as zice mai bine enrique iglesias.