| anonim_4396 a întrebat:

Care e prezentatorul tău TV preferat?
Întrebare secundară: Care e prezentatorul tău radio preferat?
De ce?

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Mi-e simpatica noua Teo.
Din radio, Andrei Partos.

| Madayna a răspuns:

Prezentatorul meu TV preferat este Pavel Bartos iar din radio Daniel Buzdugan.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, prezentatorul meu preferat de la TV este Mircea Radu, si radio nu mai am timp sa-l ascult. Imi place de Mircea Radu din mai multe puncte de vedere.

| Maioru a răspuns:

Mihai Dedu de la Pro Tv si de la radio Monica Anghel de la Europa FM pentru ca sunt dezivolti si stiu meserie