| jm3k3ru10 a întrebat:

Care e treaba cu fundele aste?

Răspuns Câştigător
| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a răspuns:

Cand ti se pare ca un raspuns te ajuta cel mai mult in dreapta apare " alege raspunsul castigator" si ii vei da funda... la un anumit numar de funde vei deveni expert TPU, si pe urma userul anului cine stie happy sper cas te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Fundele se acorda celui care ti-a dat cel mai bun raspuns. Dai click pe ele.La inceput sunt gri apoi portocalii.

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| niko_3393 a răspuns:

Fundele astea sunt o motivare, ceva care sa-i faca pe utilizatori sa raspunda, sau cel putin asa cred eu!blushing