| purpleice a întrebat:

Care erau desenele voastre preferate cand erati mici? ale mele erau:viata cu louie, deci iubesc desenul alalove struck, era atat de amuzant, pacat ca nu se mai difuzeaza la televizorsad, copii de la 402, ce-i cu Andy?, Lumea lui Bobi, printesa sissi, spioanele, pisoiul eek, orasul purceilorlove struck, familia flinstone, tom si jerry, familia tofu, fetitele powerpuff, Wunchpunch.mai sunt dar nu mi le amintesc acum. ce amintiri si ce vremuri frumoase.imi pare ca aceste desene nu mai sunt difuzate acum.chiar si acum m-as mai uita la elelaughing

Răspuns Câştigător
| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a răspuns:

La fetitele powerpuff Mai uitat eu zilele trecute cu o fetita mica. MA uitam cand eram mica. Erau prea frumoase desene de atunci. Acum hannah montana cu prostii aia care tipa si fac in toate felurile, Sonny si steluta ei cacacioasa care fac niste glume de borasti. Mie imi placeau fetitele powerpuff, Zambetul lui Sharon, Familia tofu, Ce'i cu andy? si spioanele:X.MA rog acum is cam mare pentru desene [ fac 15 anilaughing].

1 răspuns:
| JustMe a răspuns:

Mie imi placea Viata cu Louie, Copii de la 402, Zambetul lui Sharon, Ce'i cu Andy?, Spioanele, Familia Tofu