| ♡ No Name -->An0nim;x! ♡ a întrebat:

Care este cea mai frumoasa combinatie de culori pentru mess?batting eyelashes Dau fundita pentru cea care imi place cel mai mult!

2 răspunsuri:
| roksy a răspuns:

albastru combinat cu albastru inchis, roz cu mov, roz cu albastru, rosu cu mov, mov cu albastru nust fundita

| Bubiko a răspuns:

Incearca si tu sa pui toate culorile, adica nu chiar toate. Si incearca sa veai cum e.
Mie imi place asa:
Acolo la alea 3 le pun pe primele 2. La scris folosesc gri inchis, mov si gri inchis. La color effect las prima. Apoi la cum sa sriu imi place Palatino Linotype. La numar 15 sau 16.
Incearca. Funda te rog