| SILVIUTZA_7132 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa poveste de dragoste pe care ati trait-o? cel mai frumos raspuns primeste funda.

3 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Am o relatie frumoasa cu actuala prietena, deci as putea spune ca traiesc o poveste de dragoste chiar acum.Sa aleg doar una nu pot pentru-ca toate au adus ceva frumos, diferit sau nou in viata mea.

| Cris_1378 a răspuns:

Buna.Era zodia scorpion ca si mine. Aveam 14 ani cand l-am cunoscut intr-o excursie.La inceput nu puteam sa-l sufar, mi se parea imatur.Intr-o zi eram suparata, el a vorbit cu mine si mi-a spus ca stie ca nu pot sa-l sufar dar vrea sa ma ajute.De atunci am vorbit in fiecare zi. pot sa spun ca era baiatul perfect.Incet,incet m-am indragostit de el.Intr-una din zile am iesit cu el si cu o prietena afara.Ne-am dus sa ne plimbam pe langa un lac.Prietena mea a plecat pentru cateva minute si am ramas singuri.Am vorbit dar nu s-a intamplat nimic mai mult.Cand am ajuns acasa mi-a spus ca ii place de mine dar eu eram confuza si nu stiam daca e bine sa fiu cu el.In cele din urma am acceptat si ne-am intalnit la acelasi lac sa privim apusul.Cand l-am vazut l-am luat in brate si el mi-a dat trandafirul roz.Imi aduc aminte de o faza amuzanta. Un caine s-a apropiat de noi si a incercat sa-mi fure trandafirul. M-a condus acasa si de atunci s-au intamplat foarte multe.Pe zi ce trecea ne apropiam din ce in ce mai mult.Imi aduc aminte cum stateam in ploaie dar aveam impresia ca suntem singuri.Doar noi.si ploaia.Insa nu a fost totul mereu roz. o prietena foarte buna il placea si eu eram geloasa.In final mi-a spus ca nu mai vrea sa fim impreuna si am aflat de la prietena respectiva ca m-a parasit pentru ea. Mi-a cazut cerul in cap cand am auzit dar uneori viata e de neinteles. Ea nu iarta iar tu nu ai de ales.

| Anonim_1748 a răspuns:

Actuala mea relatie. ne-am cunoascut in clasa a7a si de atunci suntem impreuna.in prezent amn2 avem 19 ani si suntem in cl a12a. cine spune ca persoanele tinere nu se pot iubi in adevaratul sens al cuvantului se inseala, noi am crescut impreuna ne-am maturizat impreuna, am avut multe certuri si probleme dar ne iubim foarte mult happy