| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa vedeta femininina din romania? Eu cred ca Adelina Pestritu. Funda

2 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Buna. Antonia este dovada în carne şi oase a faptului că există femei extrem de frumoase şi extrem de talentate.

| madyddd a răspuns:

SI...despre Adelina Pestritu as vrea sa iti spun cate ceva.Adelina a intrat in atentia presei in momentul in care s-a casatorit cu Liviu Varciu, dar a reusit sa se faca remarcata si sa tina prima pagina a ziarelor cand a divortat de acesta. Cred ca gresesti atunci cand spui ca e cea mai frumoasa "vedeta" feminina din Romania...(vedeta e prea mult spus).