| andru10best a întrebat:

Care este cea mai originala metoda prin care te-ai impacat cu persoana iubita?

4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

I-am spus ca daca nu inceteaza cu santajul emotional terminam rapid relatia. Desigur dupa cateva luni a avut inca un episod de istericale si-atunci adios pa si pusi.

| neutrino a răspuns:

"Cea mai originala" metoda inca nu exista, iar atunci cand te certi este bine sa privesti inainte, nu inapoi. Ruptura innodata oricum nu mai tine mult.

| SkyPilot a răspuns:

Nu m-am certat cu ea happy De cate ori am avut un dezacord, am stat de vorba, am mai lasat si unul si celalalt si l-am rezolvat. Ba chiar uneori am gasit o solutie cu care amandoi am fost mai multumiti decat cu ideile noastre originale.

| Bacalaureat a răspuns:

Un cadou mic rezolva totul, si obligatoriu sa-ti ceri scuze chiar daca nu esti vinovat/a...