| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai batran de pe TPU [cine a avut primul cont pe TPU]?
Stie cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai "Comunitatea" de sus si apoi dai sa afiseze dupa data inregistrariibatting eyelashes si apoi pe a doua sageata din dreapta si ii aibatting eyelashes

6 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

De ce a fost obscen raspunsul meu? laughing ca am zis "o mata cu ochelari "? raised eyebrows adica, o pisica cu-ochelari. Dar unii cum habar n-au sa scrie, in veci nu-si vor da seama, ca mata (pisica) e una, si "MA-TA" e alta.

cami
| cami a răspuns:

Http://www.TPU.ro/utilizator/cxfm
Deci, repet raspunsul care mi-a fost refuzat, motiv : continut obscen/ilegal :
Carla, are o mata cu ochelari.

| madalicious a răspuns:

Cu siguranta prima care si-a facut cont pe TPU, a fost Raluca adminul cand a fondat site-ul.
Ea e aici din 2008; x, deci clar, ea a avut prima cont si a dat primele raspunsuri.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@madalicious nu este adevarat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu eu l-am raportat straight face
@cami!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@cami cel mai vechi pe acest sait nu este @carla
am aflat cine este;)
http://www.TPU.ro/utilizator/dbky