| DjSannan a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus pentru telefon mobil cu Android?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Eu am Kaspersky Mobile Security Lite.De pe Magazin Play(Google Play).L-am descarcat direct din telefon.Am auzit ca este bun.Sunt multumit de el, pana acum.

3 răspunsuri:
| DjSannan explică:

Am citit ca Avast mobile security este cel mai bun, au facut si teste cu el

| SebyMTS a răspuns:

Salut,

Poţi instala cu uşurinţă pe telefonul tău antivirusul gratuit AVG pentru Android urmând această soluţie: http://www.ultranetworks.ro/......droid.html

Eu îl folosesc fără probleme, îşi face treaba.

Succes!

| russu33 a răspuns:

La ora asta cel mai apreciat este AVAST!
Funda? happy