| jinx a întrebat:

Care este cel mai bun calmant, somnifer pentru somn, cel mai puternic va rog?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Chiar nu conteaza. Oricum iti trebuie reteta pentru el. Deci, te duci la medic si afli acolo. Va fi, in orice caz, o parere mult mai avizata decat a noastra.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Hidroxizin.

| gabriela a răspuns:

Xanax, stilnox. Doar cu prescriptie medicala! Nu altfel!

| mami a răspuns:

Ceapa, ceai de tei si o plimbare inainte de culcare la aer curat.
lasa-le naibi de medicamente ca nu folosesc la nimic bun si devii dependent de ele cu timpul

| max_4494 a răspuns:

Cel mai bun si cel mai ieftin (este criza) ar fi sa pui pe cineva sa-ti administreze un pumn zdravan si bine plasat.