| Gelu333 a întrebat:

Care este cel mai ciudat nume de baiat (de botez) ce l-ati intalnit pana acum?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Andreahee hee
Bine, asta doar pentru ca in alte tari se folosesc diferite nume. Poate un baiat are nume de fata sau viceversa din motivul ca in alte tari/culturi se foloseste. Deci nu as spune ca exista un asazis nume "ciudat" dar noua ni se pare asa pentru ca la noi nu prea se foloseste sau nu este folosit deloc.
Sper ca ai inteles si sper ca era asta raspunsul pe care il asteptai.
O zi buna happy

| VerdeLila a răspuns:

Ursu, Carmen(nu era travestit/transexual)

| Didishorr a răspuns:

Aurică