| lollopop a întrebat:

Care este culoarea voastra preferata?
De ce?
A mea este movul si negrul(nonculoare)...

13 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Albastru, bleu-marin. :]

| George1510 a răspuns:

Albastrul...este o culoare linistitoare

| Abcfunny a răspuns:

Verdelelove struck

| Rebecca a răspuns:

Movul si verdele. Rozul foarte deschis(nuanta inocenta).

| ruxandraf a răspuns:

Pai la mine e mov si albastru. pentru ca sunt culori linistitoare (mai ales albastrul ) si imi inspira calm. Movul am citit si inspira rafinament.Eu nu sunt adepta culorilor foarte vii si deschise. (dar nu sunt emo )Exceptie face albul happy

| Denisaa a răspuns:

Violet.rosu,negru,verdelove struck.

| andreutza_5786 a răspuns:

Roz bombon imi place de cand eram mica. imi place ca imi sta bine si la haine:X

| ciufylovemusic a răspuns:

Imi plac toate culorile dar cel mai mult imi plac: albastrul-"liber pe cer" alb(nonculoare)-pur

| ozzyyy a răspuns:

Negru-durere, despărţire. are o vibraţie negativă. are efecte psihologice de nelinişte, reţinere, depresie, tristeţe, sfarşit, singurătate, despărţire, doliu.

rosu-caldura, foc, pasiune, entuziasm si agresiune., provoaca, incita la actiune

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a răspuns:

Mov si roz bombon negrul si cateodata albastrul cerului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosu si roz, pentru ca sunt deschise si dau un aer palacut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastrul. E o culoare linistitoare si foarte placuta la vedere. E perfecta pentru o fire "vulcanica" ca minehee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culoarea mea preferata este movul. ador culoarea aceasta