| adrianhasde a întrebat:

Care este echipa voastra de fotbal preferata din strainatate si de ce?

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Barcabig grin

| daniDeeDee a răspuns:

Sal!
Man U : imi place de Sir Alex Ferguson este antrenor din 1986 la aceasta echipa.

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna.

Nu sunt microbista, chiar delocwinking

xoxo.

| night_crawler a răspuns:

Valencia... datorita performantelor pe care lea avut in plina era galactica(zidane figo ronaldo)...si acum pentru david villa happy

| metonst54 a răspuns:

Barcelona, mai trebuie sa zic de ce?

| cary a răspuns:

Preferatya... din strainatate... FC FOSSOMBRONE din Italia...joaca super bine...si sunt si niste baieti super de treaba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Țin cu ai mei de acasă, F. C. Argeș.
Nu mă interesează străinii!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manchester United, pentru finala de UCL din 99 si Valencia, pentru perioada in care a jucat Adi Ilie acolo.

| maad08 a răspuns:

Poi... ţineam cu ACM, dar mai nou cu Real. Cred ca ştiţi de ce. big grin