| Isabelle0059 a întrebat:

Care este numele intreg a lui Vins de la emisiunea Te vreau langa mine?

4 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Vins p++a mica cuceritorul, da asta e numele lui afisat pe ecranul de la TV din bara de jos.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Lie lie palarie mânca-mi-ai p++a pe o felie
Foaie verde de fidea i-a mai du-te in p++la mea
Eu sunt mic tu fama mare
Eu sunt slab tu fama tigru
Eu sunt mediocru tu fama integru

Vine Mos Craciun la Isabelle0059:
- Daca-mi dai un pupic iti dau o papusica!
- Dar daca-ti sug scula imi dai tot sacu`?

De ce in tot mai multe WC-uri publice isi face aparitia inscriptia `Atentie, ursi`?
- Deoarece s-au gasit urme de laba...
- De ce nu are Mos Craciun copii?
- Fiindca isi da drumul pe Isabelle0059 HA HA HA HA HA HA HA

Merge o Isabelle0059 la un popa.
– Parinte, spovedeste-ma.
I-am facut laba lui barbata-miu "Vins"
– Femeie, spune de trei ori Tatal Nostru si apoi spala-te pe maini in apa raului!
Pleaca femeia apoi acasa.
Sotul: Vins
– Unde ai fost Isabelle0059?
La apa izvorului sa ma spal pe maini.
– Si cu cine te-ai intIlnit acolo?
– Cu preoteasa, facea gargara.
Daca iti dau o limba iti i-au toata p+++a in dinti si ma spal cu ea original ''el hombre.''

Hai cu mine in paradis,
Sa-ti indepinisesc un vis.
Hai cu mine in livezi,
Unde-s trandafirii verzi.

Hai cu mine unde-s crini,
Unde-s stupuri si dafini.
Albine adunand polen,
Umpli blocul de desen.

Desenezi si zii si noapte,
Asculti zumzeit si soapte.
Nu te saturi sa privesti,
Ce-ai putea sa-ti mai doresti?

Natura trebuie admirata,
Sa nu o strici niciodata.
S-o protejezi viata toata,
Chiar de iti pare ciudata.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

O femeie maritata, intr-o seara cand sotul era plecat, si-o tragea cu 3 indivizi de-o data. Din cand in cand se mai oprea doar cat sa mai traga pe nas... ceva cocaina, ma rog, org+sme repetate, delir... La un moment dat, usa se deschide si apare barba-su.
Cu ultimele puteri, dar in culmea placerii ea se apleaca, mai trage o priza pe nas, dupa care se uita la barba-su si zice:
- Acum iar o sa incepi: banuieli, suspiciuni si tot tacamul...

O izabela daca te-asi iubi practic as minti HA HA HA!

Care este diferenta dintre un fier de calcat si un barbat ''Vins''? pe primul il bagi in priza ca sa se incalzeasca, iar pe al doilea il incalzesti si de abia dupa aceea il bagi in p***a.

O eleva de liceu Isabelle0059 eleva de liceu nu mai poate ascunde parintilor faptul ca e insarcinata, asa ca le-o spune deschis. Mama ei face o criza de isterie, tatal isi iese si el din minti:
- Timpito, cretina ce esti, unde ti-a fost capul?
- Sub volan, tata...

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Doi prieteni se intalnesc dupa o mare perioada de timp.
Se pupa, se felicita si unul dintre ei il invita pe celalalt la el acasa, la o bere.
Bineinteles ca o bere s-a transformat intr-o lada…
La un moment dat, invitatul se cere la buda…
Dupa ce iese din buda, intreaba pe gazda:
– Ba, tu tii ursa in casa?
– Nu ma, de ce?
– Pai am vazut urme de laba in baie…