| Hisaya a întrebat:

Care este ocupatia (hobby-ul) tau?

Răspuns Câştigător
| Georgiana2905 a răspuns:

Imi place sa citesc, ador sa dansez, sa scriu, sa vb, sa merg tongue ca doar vb aia, si mersu e o arta...

5 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Gradinaritul-vara, lectura-iarna.

| NinaY a răspuns:

Scriu si citesc carti.Mai si cant ocazional. dar cel mai mult citesc si scriu

| RoxAnana a răspuns:

Muzica

| Butterfly9 a răspuns:

Imi place sa merg la strand,sa ascult muzica,sa vorbesc pe mess,sa ma dau cu rolele,sa ma plimb cu bicicleta,sa mananc inghetata, sa ma plimb, sa ma distrez...nu imi place sa pierd timpul aiureabig grin.As mai scrie dar nu vreau sa iti scriu un roman.

| ilovecrazygirl a răspuns:

Muzica si tot ce tine de ia:X