| lollopop a întrebat:

Care este parerea voastra despre Inna?
Adica eu cred ca lumea isi bate joc de ea degeaba...Pentru ca totusi, si'a dus muzica peste hotare...Si are un succes foarte mare.

6 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Asa suntem noi, ne batem joc de valori, dar peste hotare e super tare ca artist, e si frumoasa si cred ca e ce a mai vizionata cantareata. Ar trebui sa fim mandri

| Zenithf a răspuns:

E buna in ceea ce este buna si mai putin buna in lucrurile in care scartaie. Sa fim fericiti si sa multumim oamenilor de genul ei ca strainii ajung sa ne cunoasca si in alte feluri, nu doar ca o tara de rromi.

| Paywa a răspuns:

Eu am o parere buna despre Inna.
Mie imi plac melodiile ei, si mi se par destul de originale.
Adevarul e ca sunt guri rele mai peste tot, si probabil o critica pentru ca o invidiaza, nu?
Si pana la urma sunt destui care mai inventeaza cate un cuvant in englezahee hee

| HelpBoy a răspuns:

Eu am o parere foarte buna despre INNA este frumoasa talentata si am auzit ca muzica ei peste hotare are mare succes bravo ei.

| Lidia_4345 a răspuns:

Inna este o femeie foarte talentata, sexy si inteligenta, dupa parerea mea.stiati ca este prietena cu Jean Claude Van Dame?

| Lidia_4345 a răspuns:

Daca unele pers sunt invidioase p ea, probabil d aia spun ca nu prea creeaza atmosfera sau ca n-are talent