| xxxSecretDiscretxxx a întrebat:

Care este profesorul/profesoara voastra preferata, a mea este d-na diriginta, profesoara de romana.

4 răspunsuri:
| lolium a răspuns:

Profesorul meu de economie. tot liceul il iubeste laughing

| AntoniaOrman a răspuns:

Fac un top 3 laughing :
1.Profa de engleza:e foarte buna, ne intelege foarte bine.
2.Profa de romana:si ea e foarte buna, ne intelegem cu ea, mereu scoate la raspuns pentru marirea mediilor pe oricine vrea.
3.Profa de geografie:e buna si ea! si explica bine, ceea ce e important la un profesor. happy

| Hermaniona a răspuns:

a mea domnisoara diriginta, profesoara de engleza, e tanara si ne intelege capriciile

| elis1999 a răspuns:

SAL asi eu zic doamna de romina ne intelege si daca are cineva nota 4 la doamna la sfirsit de an mareste notele cas treaca si ei clasa.