| Daavidd a întrebat:

CARE ESTE SCOPUL TAU IN VIATA? cred ca fiecare a pus aceasta intrebare macar o data, deci astept opiniile voastre dar va rog sa fiti sinceri, multumeschappy

2 răspunsuri:
| sunshine939 a răspuns:

Scopul meu in viata este sa fiu fericita.sa termin studiile sa ma marit sa fac copii(eu sunt o familista convinsa)si daca toate astea decurg normal.ma declar fericitabig grin

| emchristina a răspuns:

Scopul meu? Probabil sa vizitez intreaga lume si sa invat cateva din fiecare coltisor de pe planeta asta.