| kanajambe a întrebat:

Care este SECRETUL de a deveni populari(prieteni)?

Răspuns Câştigător
| danutzsan a răspuns:

Nu minții și nu dezamăgi, ajută necondiționat, interesele lor înaintea intereselor tale. Nu le fă lor ce nu ți-ai face ție!

2 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Salut, tine cont de un lucru:

Cine isi face multi prieteni, ii face spre nenorocirea lui, dar este un prieten care tine mai mult la tine decat un frate. – (Prov. 18:24)

ori ce ar fi, cand vrei sa iti faci prieteni gandeste-te la ceea ce le poti oferi tu lor si nu ceea ce iti pot oferii ei ca prieteni. asta daca vrei sa ai prieteni de calitate in jurul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi tu insuti mereu.