| RainUmbrella a întrebat:

Care este utilizatorul vostru TPU preferat? De ce? Funda! Nu ziceti ca voi!

P. S. Nu ma uimiti daca ziceti ca eu numai pentru funda!

Răspuns Câştigător
| AlexiaClaudia a răspuns:

Nu am vreun preferat, dar ii respect pe oamenii care incearca sa ajute, dau raspunsuri cu toata inima si nu se dau mari smecheri crezand ca s cei mai tari. imi plac foarte mult astfel de oameni.

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Binenteles ca toata lumea zice de mine...
http://www.youtube.com/watch?v=K8E_zMLCRNg
...mda...

| RainUmbrella explică:

Nu exista Dmonique!

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

LastChance. Mi-am creat o parere foarte buna despre aceasta pers

| Adytzuuu a răspuns:

NeLuL
-pentru ca el da sfaturi grozave
-a dat un raspuns [totul despre HI5][cum sa scrii colorat, sa pui muzicaa,, etc]
-da sfaturi excelente in categ.Sanatate,Dragoste si Sex, Totul despre TPU!
fUNDA?

| Alexandra_8894 a răspuns:

Oo da. Eu sunt aceea. smug laughing. Stiu ca nu are sens raspunsul meu dar plictiseala e mare. yawn.

| Mwha a răspuns:

Noname si nelul ...cred...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dmonique kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am niciun utilizator preferat.Ma inteleg cu toata lumea.