| Rukhsandra a întrebat:

Care este visul vostru? ce va doriti foarte mult?big grin

13 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

De ce esti atat de restrictiv? Cand sunt atatea visuri si atatea dorinte! Dar ca sa ma incadrez in cerinte, visez sa pot calatori odata la Sankt-Petersburg si imi doresc foarte mult sa mi se prinda teiul plantat, pentru a treia oara, la poarta!

| Bacemi a răspuns:

Imi doresc sa am destula sustinere ( financiara, intelectuala si prieteneasca ) ca sa imi pot pune in aplicare planurile indraznete.

| Elena1234456 a răspuns:

Sa intru la un liceu bun.

| nobody_9468 a răspuns:

Banilove struck.Si fericire, desi nu trebuia sa mai spun bani, fiindca la mine fericirea e cam aceiasi cu baniilaughing)))))

Bafta.

| Luori a răspuns:

Sincer, sa fie totul bine. Sau cel putin sa fie bine. In general ma refer. La restul ma voi descurcathinkingbig grin

| Andreea_8014 a răspuns:

Sa infiintez un camin pentru.copii orfani si batrani.
happy

| Kitty a răspuns:

Sa fiu fericita. Asta imi doresc cel mai mult pentru ca simt ca nu o am.

| ramona_4785 a răspuns:

As fi cea mai fericita sa pot sa il ajut pe fratele meu sa aiba o viata mai buna sa nu mai fie tot timpul trist si necajit.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Visu` meu e sa ajung pe Marte.si imi doresc ff mult sa zbor laughing

| KaKa_2508 a răspuns:

Sa castig Dansez pentru tine pentru al impliniwinking

| gloria a răspuns:

Sa imi cumpar o casasad

| andreeeaaa a răspuns:

Sa ajung doctor plasticianbatting eyelashes prin serbia. o sa am ambitia sa dau la medicina si 6 ani sa mii dedic invatatului, asta pentru a`mi implini visul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ambele intrebari raspunsul e acelasi: sa reusesc in viata tot ceea ce mi-am propus.